Kayar Perdeli Kasa

Kayar Perdeli Kasa

Kayar perdeli kasa forklift makinesi aracılığı ile yükleme ve indirme yapılmasında sağladığı kolaylıktan dolayı tercih sebebi olan kasa tipidir. Paletli mal taşıyıcıları için kayar perdeli kasalar oldukça kullanışlıdır. Yanlardan açılan kayar perde, ürün indirirken ve yüklerken kolaylık sağlamaktadır. Brandanın içerisinde, aynı açık kasada olduğu gibi alüminyum kapaklar bulunmaktadır. Bu kapak, ürünlerinizin brandaya zarar vermemesi ve esnememesi için uygulanmaktadır.

Kayar Perdeli Kasa Özellikleri ve Avantajları 

Forklift aracı ile yükleme ve indirme yapılmasında sıklıkla tercih edilen kasa çeşididir. Paletli mal taşıyıcı aletler için oldukça kullanışlıdır. Yanlardan da açılabilme özelliğine sahip kayar perde, ürün indirip yüklemede büyük kolaylık sağlamaktadır. Brandanın içerisinde, aynı açık kasada olduğu gibi alüminyum kapaklar bulunmaktadır. Bu ürünlerinizin brandaya zarar vermemesi ve esnememesi için uygulanmaktadır. 

Sizin de Sakarya kayar perdeli kasa, tenteli kasa, frigroifik kasa ihtiyaçlarınız varsa bizimle iletişime geçebilir veya Sakarya Alk Otomotiv ofisimize uğrayıp bilgi alabilirsiniz.